Piotr "GrzeBass" Grzegrzółka - basista

Piotrek

Piotr Grzegrzółka (Grzebass) – zawodowy basista, muzyk sesyjny, właściciel sali prób i studia nagrań. Muzyka towarzyszy mu od przeszło 20 lat. Wychował się na słynnych jam sessions, czyli spotkaniach często zawodowych muzyków podczas wspólnego improwizowania znanych i tworzenia nowych melodii. Najlepiej czuje się w takich stylach, jak soul, blues, rock, funk i wszelkie ich wariacje. Ostatnio zainspirował się również muzyką elektroniczną i wplata jej elementy do swoich aranżacji. Przez szereg lat zagrał niezliczoną ilość koncertów z wieloma zespołami, m.in. Hazard, Diktum, Ekspertyza, Alicja Wiśniewska, Stereotypy, Sundaram, KHA oraz aktualnie Indoor i ADASTRA. Ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia w kategorii zespołowej oraz indywidualnej. Finalizuje właśnie prace nad pierwszą solową płytą. Od kilku lat nagrywa filmy instruktażowe o technikach gry na gitarze basowej. Chce dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, publikując nowy cykl: Gitara basowa-technicznie. W 2015 roku otworzył własną salę prób i studio nagrań Ghost Rock Studio, dzięki czemu ma swoje miejsce na tworzenie muzyki oraz codzienne ćwiczenia, jak również pomoc innym muzykom poprzez udostępnienie miejsca, sprzętu i możliwości przygotowania profesjonalnych nagrań. Jest samokrytyczny, ambitny i pracowity. Wciąż stawia sobie nowe wyzwania i dąży do ich realizacji. Zawsze całkowicie angażuje się w swoje projekty i tego samego wymaga również od innych.

e-mail : grzebass.basist@gmail.com

Facebook

Youtube


Michał Wiśniewski - gitarzysta i nauczyciel

Michał Wiśniewski

Gitarzysta i nauczyciel

mguitar.pl


Mikołaj Urbański - realizator dźwięku

Mikołaj Urbański

Absolwent Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie na kierunku realizacja dźwięku. Potem kontynuował naukę w Studio Nagrań Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego pod okiem znanego polskiego realizatora dźwięku Wojtka Przybylskiego. Teraz zajmuję się nagraniami w kilku Warszawskich studiach oraz nagraniami koncertów. Szeroka wiedza muzyczna i świadomość brzmień umożliwia mu realizacje nagrań od jazzu po rocka wpasowaną w stylistyke gatunku.


Michał Swarlik - lektor

Michał Swarlik

Interesująca barwa, zdolność modulowania głosem oraz szeroki wachlarz interpretacyjny to niewątpliwie atuty tego młodego lektora. Nagrywa spoty telewizyjne, kinowe, radiowe, filmy promocyjne, multimedia, ale nie boi się żadnych lektorskich wyzwań. Użyczał głosu dla marek takich jak: Rossmann, Play, Coca-Cola, Huawei i wielu innych.

Michał Swarlik - strona internerowa


Przemysław Janiszewski - fotograf

Przemysław Janiszewski

Pasjonat, amator, samouk… te trzy słowa, chyba najlepiej opisują to, kim jestem.


Fotografią zainteresowałem się stosunkowo niedawno. Swoją przygodę z aparatem rozpocząłem od makrofotografii. Któregoś dnia jednak zrozumiałem, że kropelki, kwiatki, robaczki i itp., to nie wszystko, co chciałbym uwiecznić na swoich zdjęciach. Ciekawe miejsca, przyroda, ludzie, ich uczucia i emocje… wszystko to, również warte jest zapamiętania..


Przemysław Janiszewski - strona internerowa


 
This template downloaded form free website templates